سرپرست فرودگاه پیام اعلام كرد؛

آغاز مجدد واردات گوشت از فرودگاه پیام، ۴۰ تن گوشت وارد شد

آغاز مجدد واردات گوشت از فرودگاه پیام، ۴۰ تن گوشت وارد شد

به گزارش سیمان سرپرست فرودگاه پیام با اشاره به وقفه ۵۰ روزه در واردات گوشت گرم از راه این فرودگاه اظهار داشت: امروز با ورود بویینگ ۷۴۷ ایران ایر حامل ۴۰ تن گوشت گرم، واردات این كالای اساسی باردیگر شروع شد.



به گزارش سیمان به نقل از صدا و سیما، نادر ثناگو مطلق اظهار داشت: در جهت سیاست های دولت برای تنظیم بازار، بعد از وقفه ۵۰ روزه پروازهای باری فرودگاه پیام كه اصلی ترین فرودگاه باری كشور و در مجاورت پایتخت است، یك فروند هواپیمای بویینگ ۷۴۷ كه بزرگترین هواپیمای باری كشور با ظرفیت ۸۰ تن به حساب می آید وارد این فرودگاه شد و با استمرار این پروازها میزان عرضه گوشت گرم در بازار افزایش و قیمت گوشت برای مصرف كننده كاهش خواهد یافت.
ثناگو مطلق اظهار داشت: این پرواز از مبدا فرودگاه شیمكنت قزاقستان یا محموله ۴۰ تن گوشت گرم وارد فرودگاه پیام شد و این پروازها از سایر مبادی هم ادامه خواهد یافت و در آستانه شب عید، قیمت گوشت تعدیل و میزان عرضه بالا خواهد رفت.
سرپرست فرودگاه پیام اظهار داشت: این فرودگاه تلاش دارد با ارائه خدمات سریع تخلیه و بارگیری به هواپیماها و كاهش هزینه های فرودگاهی فرصت مناسبی را برای استمرار پروازهای باری در فرودگاه پیام ایجاد كند.

1397/12/09
16:17:43
5.0 / پنج
3935
تگهای خبر: ایران , بازار , خدمات , عرضه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سیمان سیمان